Prázdninový provoz MŠ – letní prázdniny

Na prázdninový provoz se přihlásilo 18 dětí, pokud nedojde k nějaké výrazné změně, bude MŠ otevřena celý červenec. Děkujeme za pochopení.

Pohádky na zámku

Pokud nám to situace umožní, chtěli bychom jet s dětmi na výlet, který by se konal 2.6.2021 v Kroměříži na zámku, kde bychom měli prohlídku zámku formou různých pohádek.

Ošetřovné:

Podle nových pravidel MŠ nevyplňuje žádné potvrzení. Pro informace o ošetřovném: www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu.

Informace pro rodiče předškoláků

V pondělí 12. 4. bude MŠ opět otevřena od 6 – 16h. Jelikož je předškoláků 15  budou ve třídě Včeliček- plníme počet jedné skupiny. Rodiče mají zákaz vstupu do budovy, jen v pondělí a čtvrtek budou přítomni u testování dětí. Jiné dny zazvoníte na třídu( Včeliček)a dítě Vám předáme u dveří. Prosím nachystejte dostatek oblečení, hlavně na pobyt venku. Pokud to počasí dovolí budeme chodit na delší vycházky do okolí. Odpolední klid bude zkrácen – četba pohádky, relaxační hudba. Budeme se více zaměřovat na individuální práci s jednotlivci a v menší skupině.

Všechny rodiče jsem telefonicky seznámila s postupem testování, věřím že to zvládneme v pondělí bude veselo…pokud budete mít dotazy volejte. Vstup do budovy jen s respirátorem. Děti ho během dne mít nemusí.

Přeji hezký zbytek víkendu.

Informace pro rodiče ml. dětí

Je mi líto, ale bohužel zatím Vaše děti nemají možnost MŠ navštěvovat, přeji pevné nervy. Až nám vláda dovolí otevřít, budu Vás informovat telefonicky, ale to určitě budete vědět z médií.

Paní učitelky zdraví děti a rádi Vám připravíme novou stezku do okolí Těmic, tentokrát to budou cizokrajná zvířata – až bude připravena pošleme SMS.

Na případné dotazy Vám ráda telefonicky odpovím.

S pozdravem Svobodová M. řed.

Zdravíme děti i rodiče

Připravili jsme pro Vás Stezku č.2 , která tentokrát začíná v Nové ulici u dětského hřiště, mezi domy  č. 310 a č. 312

Trasu jsme vytvořili společně s předškoláky celá nám trvala asi 1hod30min, při plnění úkolů i déle. Proto si prosím obujte pevné boty – půjdete přírodou. Na procházce je vždycky hlad, nezapomeňte na pití a svačinu. Poslední úkol č.27 je u koupaliště.

Věříme, že společně vyrazíte a užijete si hezký den.

Všichni předškoláci a zaměstnanci MŠ Vás zdraví a těšíme se na brzkou shledanou.

You must be logged in to post a comment