INFORMACE PRO RODIČE

Na základě vládních opatření bude omezen provoz MŠ podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje přítomnost dětí v mateřské škole s účinností od 1.3.2021 do 21.3.2021

Děkujeme za pochopení řed. MŠ Svobodová M.

INFORMACE PRO RODIČE PŘEDŠKOLÁKŮ

Pro děti v posledním povinném roce předškolního vzdělávání je systematická příprava na vzdělávání v ZŠ důležitá.                 V pondělí 1.3.2021 se Vám paní učitelky telefonicky ozvou a domluví se na předání potřebných materiálů pro distanční výuku.Pevné nervy a veselou mysl při plnění úkolů Vám za celý kolektiv pedagogů přeje řed. MŠ Svobodová M.

Prázdninový provoz MŠ – letní prázdniny

Na prázdninový provoz se přihlásilo 18 dětí, pokud nedojde k nějaké výrazné změně, bude MŠ otevřena celý červenec. Děkujeme za pochopení.

Pohádky na zámku 

Pokud nám to situace umožní, chtěli bychom jet s dětmi na výlet, který by se konal 2.6.2021 v Kroměříži na zámku, kde bychom měli prohlídku zámku formou různých pohádek.

„ŠKOLA NANEČISTO“

Jestliže to situace dovolí, přijde k nám do MŠ paní učitelka ze ZŠ Domanín předvést dětem, které nastupují do ZŠ Domanín ukázkovou dvouhodinovku (březen/duben). Bude to pouze pro předškoláky a jen pro děti, které nastupují do ZŠ Domanín.