Mateřská škola Těmice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Těmice

Dotazník pro rodiče

Prosíme rodiče dětí, aby se v měsíci listopadu zapojili do vyplnění dotazníku, který je umístěn ve školce.
Dotazník je anonymní a budeme rádi, když jej vyplníte. Pomůžete nám se neustále zlepšovat.
Děkujeme

Datum vložení: 8. 11. 2023 6:07
Datum poslední aktualizace: 8. 11. 2023 6:11
Autor: Správce Webu

Aktuálně

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když v prosinci mrzne a sněží, úrodný rok na to běží.

Pranostika na akt. den

O svaté Barboře, ležívá sníh na dvoře.

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Svátek a výročí

Dnes je 4.12.2023

Svátek má Barbora

MŠ Těmice

Naše mateřská škola sídlí v bývalé budově základní školy, v současné době máme otevřené dvě třídy s kapacitou 42 dětí.  Těmice leží ve vinařsko-zemědělské oblasti, severozápadně od města Bzenec. Budova školy stojí u hlavní silnice. Součástí MŠ je prostorný dvůr se starou lípou a zahrada. Na zahradě je umístěno velké množství herních prvků pro děti. Dominantou zahrady je velký altán s lavičkami. Zahradu i dvůr využíváme celoročně nejen k pobytu venku, ale i k vzdělávacím činnostem. Zapojujeme se do akcí pořádaných obcí nebo dalšími organizacemi v obci.